Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
Іспит під час кваліфікаційного оцінювання в межах конкурсу на зайняття вакантних посад суддів Апеляційної палати Вищого суду з питань інтелектуальної власності проводитиметься 25 та 26 квітня.
Іспит проходитиме у приміщенні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України за адресою: м. Київ, вул. Генерала Шаповала, 9, передає «ЗіБ» з посиланням на прес-службу ВККС.
25 квітня кандидати складатимуть анонімне письмове тестування тривалістю 150 хвилин,за який можна отримати максимально 90 балів.
26 квітня відбудеться виконання практичного завдання тривалістю 330 хвилин, максимальний бал – 120.
З 9:00 до 9:30 проходитиме реєстрація кандидатів, а о 10:00 розпочнеться іспит.
Із розташуванням входу до приміщення складення іспиту для його учасників 25 та 26 квітня можна ознайомитися за цим посиланням.
Зі списком кандидатів, допущених до складення тестування, можна ознайомитися за цим посиланням.
Під час реєстрації на практичне завдання 26 квітня здійснюватиметься, зокрема, генерація спеціальним програмним комплексом коду виключно для виконання практичного завдання.
Згенеровані кандидату під час реєстрації коди зазначаються в індивідуальній картці учасника іспиту, яка видається під час реєстрації 25
квітня та за допомогою якої кандидат може дізнатися власні кодовані результати іспиту.
Вхід до зали складення іспиту здійснюватиметься за наявності індивідуальної картки та документа, що посвідчує особу (паспорт громадянина України).
Кожне робоче місце кандидата забезпечуватиметься ручкою, пляшкою води (0,5 л) та пакетом для розміщення особистих речей, заборонених для використання під час відповідної стадії іспиту. Для складення тестування кандидат забезпечуватиметься тестовим зошитом та бланком відповідей.
Під час іспиту необхідно використовувати ручку, надану Комісією.
Практичне завдання виконується шляхом продовження викладення кандидатом тексту модельного судового рішення за результатами розгляду по суті матеріалів модельної справи, яка міститься у зошиті з практичним завданням.
Виконання практичного завдання здійснюється на ноутбуках.
Під час виконання практичного завдання дозволяється використання виключно таких нормативно-правових актів і лише на паперових носіях видавничого тиражування: законів, кодексів, зокрема коментованих, постанов пленумів, а також рішень Європейського суду з прав людини.
Уповноваженому представнику рекомендовано супроводжувати кандидатів до вбиралень по одному. Наступний кандидат може відлучитись до вбиральні після повернення із неї першого.
Якщо особа запізнилася на складення тестування або виконання практичного завдання, вона має право пройти реєстрацію та скласти його в межах відведеного для цього
часу. Додаткового часу в такому разі не надається.
Докладніше про правила складення іспиту — за посиланням.